LT EN RU

Kasdieninis patalpų valymas

Valytojos išvalo ne tik grindis, bet ir visus baldus ir įrangą su būtent jiems skirtomis valymo priemonėmis, kurios užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.

Sudarius sutartį, patalpos valomos pagal iš anksto suderintą grafiką. Jūs sutaupote laiko, nes mes pasirūpiname valymo įrankiais ir priemonėmis (valytojos darbo kokybę periodiškai tikrina mūsų darbuotojai).

Daugiau informacijos apie valymo būdus, atliekamus darbus ir mūsų klientus.

 

UAB AINAVA  tapo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2011 m. konkurso „Geriausia įmonė“ nugalėtoja tarp vidutinių ir didelių įmonių (paslaugų įmonių grupėje).

 

– suderiname aukštus valymo paslaugų kokybės standartus ir individualius kliento poreikius  

 • Turime veikiančią kokybės vadybos sistemą.

   
 • Turime klientų, su kuriais dirbame nuo pat įmonės įkūrimo.

   
 • Atskiras skyrius kontroliuoja valytojų darbo kokybę.

   
 • Pasirūpiname visomis valymo priemonėmis ir įrankiais.

   
 • Garantuojame konfidencialumą ir saugumą.

   
 • Teikiame valymo paslaugas visoje Lietuvoje.

   
 • Suderiname Jums patogų valymo grafiką ir laiką.

   
 • Valymo paslaugas pritaikome prie skirtingos paskirties patalpų (pvz. dideles gamybines patalpas valome su plovimo mašinomis).

   
 • Kiekvieną baldą, detalę ar patalpą valome su būtent jam skirtomis priemonėmis (pvz. remonto patalpas valome specialiomis priemonėmis, kurios pašalina tepalus).

 

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos apie mūsų įmonę, kokybės vadybos sistemą ir klientus.

Papildomos valymo paslaugos

Valome pastatus po remonto, langus, vitrinas, kilimines dangas, baldus ir grindų dangas. Atliekame generalinį patalpų valymą su atitinkamomis specialiomis valymo priemonėmis ir įrankiais.

Galime valymo darbus atlikti vieną kartą arba periodiškai, sudarę ilgalaikę sutartį. Stengiamės, kad visos naudojamos priemonės ir valymo būdai prailgintų tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos apie kiekvienos papildomo valymo paslaugos teikimą.

Lauko teritorijos priežiūra

Nupjauname žolę, nušluojame įvažiavimus ir takus, nukasame sniegą, pasodiname ir prižiūrime gėles, išvežame žolę, lapus, šiukšles ar sniegą.

Valymo darbus galime atlikti vieną kartą arba periodiškai, sudarę ilgalaikę sutartį. Mums ypač svarbu, kad visos darbe naudojamos priemonės ir valymo būdai pailgintų Jūsų daiktų tarnavimo laiką.

Daugiau informacijos apie tai, kaip ir kokius darbus atliekame prižiūrėdami lauko teritoriją.    

Higienos priemonių tiekimas

Tiekiame higienos priemones: popierinius rankšluosčius, skystą muilą ir tualetinį popierių.

Mūsų valytojos užtikrins, kad Jūsų patalpose šių priemonių visada būtų pakankamai, ir papildys atsargas joms pasibaigus. Iš anksto suderiname higienos priemonių tiekiamą asortimentą, kokybę ir kainas.

Daugiau informacijos apie higienos priemonių tiekimą.

Pastatų ūkio valdymas

Pagal jungtinės veiklos sutartį rūpinamės pastatų ūkio valdymu, apimdami visų pastatų ūkio rūpesčių sprendimą, analizę, taupymą ir prevencinių priemonių naudojimą.

Daugiau informacijos apie pastatų ūkio valdymą.